سامانه برندگان سهام افق کوروش

با توجه به 3 پیامک ارسالی، فرصت چهارم بارگزاری مدارک به اتمام رسیده است
برنده گرامی جشنواره سهم همسایگی به نکات ذیل توجه فرمائید
  1. پس از دریافت کد تایید ورود به قسمت برندگان، قسمت تکمیل مدارک، ابتدا اطلاعات فردی را تکمیل نمائید. (زمان پیش بینی شده برای این کار 10 دقیقه)
  2. بارگزاری مدارک (تصویر شناسنامه، کارت ملی و سند موبایل) در صورت آماده بودن فایل ها (زمان تقریبی 10 دقیقه). در صورت آماده نبودن مدارک مراجعه به امور مشترکین جهت اخذ سند خط تلفن همراه بعلاوه اسکن نمودن مدارک (زمان تقریبی 1 روز کاری)
  3. وارد کردن اطلاعات شماره کارتی که با آن از فروشگاه افق کوروش خرید نمودید به همراه شماره حساب همان کارت و کد بورسی در صورت در دسترس بودن (5 دقیقه) در صورت نداشتن کد بورسی ابتدا به سایت سجام sejam.ir مراجعه نمائید و احراز هویت و کد سجام را انجام دهید (3 روز کاری). سپس مراجعه به کارگزاری (مثلاً آگاه، مفید ، فارابی و ...) جهت دریافت کد بورسی (7 روز کاری)
  4. پس از بارگزاری کامل اطلاعات درخواستی و ثبت نهایی آن، مدت 3 هفته کاری زمان مورد نیاز برای بررسی مدارک توسط همکاران ما می باشد. در این مدت لطفا از گرفتن تماس با شماره های افق کوروش جداً خودداری نمائید.
  5. در صورت تائید مدارک بعد از بازه زمانی درج شده در بالا، مدت زمان 10 روز کاری نسبت به خرید سهام شما اقدام و نتیجه به برندگان گرامی پیامک خواهد گردید.